WerkgeversServicepunt Rivierenland

Neem contact op

Bent u op zoek naar personeel? WerkgeversServicepunt Rivierenland (WSP) helpt gedreven werkzoekenden aan een baan bij werkgevers zoals u.
Bel direct

Personeel in regio Rivierenland

WerkgeversServicepunt Rivierenland (WSP) heeft een divers bestand van werkzoekenden die graag weer aan de slag gaan. Wij helpen u met de werving en selectie van personeel en het opzetten van een leerwerktraject. Ook weten we welke subsidies en regelingen er zijn in uw arbeidsmarktregio. Neem vrijblijvend contact op met uw adviseur.

Regio Tiel en West Maas en Waal


Germi van der Borg
T 06 200 18 338
gvdborg@werkzaakrivierenland.nl


Hans de Beun
T 06 549 08 251
hans.debeun@uwv.nl


Carla Rooijens
T 06 508 96 096
E carla.rooyens@uwv.nl


Eveline Poerink
T 06 142 35 870
E epoerink@werkzaakrivierenland.nl

Regio Culemborg en West Betuwe


Karin van den Elst
T 06 508 96 108
E karin.vandenelst@uwv.nl


Marit Elzinga
T 06 393 03 392
E melzinga@werkzaakrivierenland.nl


Michel Jansen
T 06 153 47 104
E michel.jansen@uwv.nl


Wen Hofman
T 06 387 14 576
E whofman@werkzaakrivierenland.nl

Regio Zaltbommel en Maasdriel


Yvonne Schreven
T 06 333 15 565
E yschreven@werkzaakrivierenland.nl


Jasper Baltussen
T 06 112 58 745
E jasper.baltussen@uwv.nl

Regio Neder-Betuwe en Buren


Patricia de Meulemeester
T 06 302 23 726
E pmeulemeester@buren.nl


Tom Bronk
T 06 235 75 746
E tbronk@buren.nl


Michel Jansen
T 06 153 47 104
E michel.jansen@uwv.nl

Bedankt voor uw bericht, we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

WerkgeversServicepunt Rivierenland


Site: https://www.wsprivierenland.nl
Mail: info@wsprivierenland.nl
Bel: +31889375199

Gemeenten:
Buren, Culemborg, Maasdriel, Neder-Betuwe, Tiel, West Betuwe, West Maas en Waal en Zaltbommel